Zadzwoń do nas

Dziś jest niedziela 25 lutego 2024 imieniny: Wiktor, Cezary, Zygfryd
Krywań tatrzański - ale nie tym razem
Pochmurny niedzielny poranek 12 sierpnia br. raczej nie rokował na „wystup” zbłoconymi butami w królestwo „narodnej hory” Słowaków - Krywania (2495 m n.p.m.). Był natomiast porankiem pokory, odpowiedzialności i fascynacji Tatrami.
Wycieczka koła PTTK im. Jana Pawła II w Tatry Słowackie - rejon Krywania(2495 m n.p.m.) i Szczyrbskiego Plesa.
Wycieczka koła PTTK im. Jana Pawła II w Tatry Słowackie - rejon Krywania(2495 m n.p.m.) i Szczyrbskiego Plesa. Termin: 12 sierpień 2012 r., godz. 6.00 (wyjazd z zajezdni autobusowej)
Powrót do źródeł
Takim tytułem można by było opatrzyć niejedną wycieczkę, czy wypad w góry. Członkowie Koła PTTK im. Jana Pawła II po sugestiach swego opiekuna duchowego w dniu 28 lipca 2012 r. odwiedzili rodzinne strony ks. Prałata Władysława Nowobilskiego. Za kierownicą sam ...
Zawiadomienie o zebraniu
W dniu 1 sierpnia br. (środa) o godz. 17.00 na Hali Sportowej w Węgierskiej Górce odbędzie się Zebranie Koła PTTK.
Pod Małym Żarkiem i Siodełkiem
Dzień 21 lipca br. dla naszego Koła PTTK był dniem szczególnym kronikarsko. Na wysokości około 800 m n.p.m. w Baranii Cisieckiej odbył się tradycyjny odpust ku czci Świętego Andrzeja Boboli i Matki Boskiej Anielskiej. Tym razem Kaplica Boboli i Matki Boskiej Anielskiej.
ZAWIADOMIENIE
16.07.2012

ZAWIADOMIENIE

Serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie odpustowe przy Kaplicy Świętego Andrzeja Boboli w Baranii Cisieckiej w dniu 21 lipca 2012 roku o godz. 16.30.
Wielkoraczańskie remiscencje
Od wielu lat wędrujemy na piękny i widokowy szczyt Wielkiej Raczy, by podziwiać piękno krajobrazu, by sycić oczy tym co dalekie widnokręgi oferują, wręcz zapraszają do wędrowania.
A teraz Cisza
12.06.2012

A teraz Cisza

Te słowa wypowiadane przez Jana Pawła II ilekroć wstępował wraz z towarzyszącymi osobami w sanktuarium gór, stały się niejako mottem XXXI Spotkania Miłośników Szlaków Papieskich na Groniu Jana Pawła II pod Leskowcem. W dniu 10.06.2012r. i naszego...
Wielka Racza
12.06.2012

Wielka Racza

Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu organizuje w dniu 23 czerwca wycieczkę na Wielką Raczę w III rocznicę poświęcenia krzyża „dwóch narodów”.
Rajd Żywczaków na Pilsko
Tradycją Koła jest uczestnictwo w Wiosennym Rajdzie Żywczaków na Pilsko i tradycja stało się już 2 miejsce w tym Rajdzie.
Wycieczka Koła PTTK w "Góry Domowe" Jana Pawła II
Najbliższa wycieczka Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce w "Góry Domowe" Jana Pawła II odbędzie się 10 czerwca 2012 roku.
Facebook