Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Ten jeden dzień
Przy wigilijnym stole łamiąc się opłatkiem świętym pomnijcie, że ten dzień radosny z miłości jest poczęty. Jak mówi nam wszystkim dawne, odwieczne orędzie „z pierwszą na nieboskłonie gwiazdą Bóg w waszym domu zasiądzie”.
PUSTE ZIMOWE POLA ...
Puste zimowe pola... Nagie drzewa... Mokre płatki śniegu...
ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY KOŁA
W dniu 23 listopada 2012 roku na Walnym Zebraniu Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce dokonano wyboru do Władz Koła.
WSPOMNIEŃ CZAS NADSZEDŁ
Wspomnień czas nadszedł ... Zima wielkimi krokami się zbliża – praktycznie sezon wiosenno – letnio – jesienny dobiega końca.
Przeżyłem z Wami tyle lat!!!
Tymi słowami znanej piosenki ks. Prałat Władysław Nowobilski proboszcz cisieckiej parafii p.w. M.M. Kolbe sparafrazował swoje 40-lecie pobytu w niej. Ogrom pracy, przeżycia przecież nie zawsze  przyjemne, zastraszanie przez aparatczyków komunistycznych, szykany,...
IN MEMORIAM
07.11.2012

IN MEMORIAM

Z nieukrywanym smutkiem spieszę zawiadomić naszą brać turystyczną, że w dniu 1 listopada br. odeszła do Domu Ojca Pani Helena Chłopczyk.
Zakończenie sezonu turystycznego
ZAKOŃCZENIE SEZONU TURYSTYCZNEGO KOŁA PTTK im. JANA PAWŁA II W WĘGIERSKIEJ GÓRCE  ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 24.XI.2012R. o godz. 15.00 (SOBOTA)
ZAPROSZENIE
07.11.2012

ZAPROSZENIE

POLSKIE TOWARZYSTWO TURYSTYCZNO-KRAJOZNAWCZE - Koło PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce ZAPRASZA  na ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE
Małe Pieniny
24.10.2012

Małe Pieniny

Małe Pieniny - wcale nie takie małe, gdyż najwyższy szczyt Pienin - Wysoka (1050m n.p.m.) jest wyższy od słynnych Trzech Koron prawie o 80m.
Byliśmy na Twym Szlaku
13 października grupa zapaleńców z naszego Koła PTTK im. Jana Pawła II wraz z opiekunem duchowym ks. Prałatem Władysławem Nowobilskim przeszła odcinek szlaku Papieskiego od Kościoła pw. M.M. Kolbe w Ciścu przez 100 letnią Kaplicę na Juroszce pod Prusowem na Halę...
„Babiogórska fascynacja”
47 Zlot Żywczaków na Babiej Górze przeszedł do historii. W jednym zdaniu - byliśmy jedną z trzech najliczniejszych drużyn (54 turystów), otrzymaliśmy okazały puchar, wysłuchaliśmy Mszy Św. na Markowych Szczawinach, wyszliśmy od Slanej Wody (Słowacja),...
Facebook