Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Spotkanie na Giewoncie Beskidów
Od 5 lat Parafia Rycerka Górna wraz z Samorządem Gminy Rajcza przy wielkim zaangażowaniu rodziny Banasów organizuje spotkanie rodzinne na szlakach papieskich. Nas tam nie mogło zabraknąć z kilku powodów.
List od Księdza Kardynała
Na ręce Prezesa Koła im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce przyszła odpowiedź od Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza na list, który 1 maja br. podpisywali uczestnicy XIII Rajdu "Jeden tysięcznik w jeden rok".
XIII RAJD - Postscriptum
XIII Rajd naszego Koła „1 tysięcznik w 1 rok”, którego celem był szczyt Redykalnego Wierchu (1144 m n.p.m.).
Spotkanie Ludzi Gór
Redykalny Wierch (1144 m n.p.m.) był celem XIII Rajdu “Jeden tysięcznik w jeden rok”, który odbył się 1 maja 2013r.
III Szkolenie Młodzieżowych Liderów Turystyki
Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze w dniach 6-9 czerwca 2013r. w Elblągu, zaprasza na nowatorskie szkolenie z zakresu kompetencji turystycznych, adresowane do osób w wieku 18-35 lat. Zainteresowani proszeni są o kontakt z Prezesem Oddziału...
VI Zlot Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego
20 kwietnia 2013r. Gmina Węgierska Górka gościła ponad 300 miłośników turystyki górskiej, którzy uczestniczyli w VI Zlocie Oddziałów PTTK Województwa Śląskiego. 
Z żałobnych kart
W dniu 13 kwietnia 2013 roku na cmentarzu w Cięcinie ze smutkiem pożegnaliśmy ś.p. Wandę Pieronek, naszą nieodżałowaną współtowarzyszkę wielu wypraw górskich, oddaną działaczkę Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce.
Każdy ma swój EVEREST
„Każdy ma swój Everest” To piękna kwintesencja zakończenia prelekcji Piotra Pustelnika – trzeciego po Jerzym Kukuczce i Krzysztofie Wielickim a dwudziestego na świecie Polaka, który zdobył Koronę Himalajów.
U progów Arcybiskupów Krakowskich
Jak co roku w okresie wiosennym nasze kroki kierujemy w stronę Krakowa na Franciszkańską 3, gdzie w Pałacu Arcybiskupów Krakowskich dochodzi do spotkań – Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza z ludźmi „Szlaków Papieskich”, a także...
Życzenia Wielkanocne
Z okazji Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy wszystkim członkom i sympatykom Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce - życzę aby Zmartwychwstały Pan obdarzał Was i Wasze rodziny swą niewysłowioną miłością.
Komunikat Prezesa Oddziału PTTK
Dla jednostek organizacyjnych (kół i klubów) naszego Oddziału przedłużam termin zgłoszenia na VI Zlot Oddziałów PTTK woj. Śląskiego z 31 marca do 9 kwietnia br.
Polska Emigracja w Texasie
Koło Miejskie PTTK w Żywcu zaprasza na prelekcję "Polska Emigracja w Texasie".
Facebook