Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Do źródeł Czarnej Wisełki
Relacja Jana Talika członka Koła PTTK w Węgierskiej Górce z poszukiwań źródeł Czarnej Wisełki
Beskid Wyspowy
09.07.2013

Beskid Wyspowy

Oddział Babiogórski PTTK w Żywcu zaprasza na wycieczkę w Beskid Wyspowy
ROWEROWO WOKÓŁ JEZIORA ŻYWIECKIEGO
Pięciu członków naszego Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce uczestniczyło w jednej z wielu zaplanowanych w tym sezonie rowerowych imprez.
Tatry rodzinnie
07.07.2013

Tatry rodzinnie

Przełęcz Krzyżne (2112 mn.p.m.), Przełęcz Karb (1853 m n.p.m.) i Trzydniowiański Wierch (1758 m n.p.m.) w Tatrach to cele wycieczek jakie w czerwcu br. odbyliśmy w kameralnym gronie członków Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce.
CZERWCOWA DOLINA CHOCHOŁOWSKA
Dzień 23 czerwca zapamiętamy w sposób szczególny, ponieważ w tym roku była to chwila wyjątkowa, gdyż właśnie tego dnia minęło dokładnie trzydzieści lat od II Pielgrzymki do Polski i pobytu w Dolinie Chochołowskiej błogosławionego Jana Pawła II.
Wycieczki kolarskie
W najbliższym czasie Komisja Turystyki Kolarskiej działająca przy Oddziale Babiogórskim PTTK w Żywcu planuje zorganizować wycieczki kolarskie.
Nadzwyczajny Zjazd Oddziału Babiogórskiego w Żywcu
W dniu 20 czerwca 2013 roku odbył się Nadzwyczajny Zjazd Oddziału Babiogórskiego w Żywcu w celu uchwalenia nowego statutu Oddziału według wypracowanych przez Komisję Statutową Oddziału paragrafów poszczególnych sekwencji.
100 lat Kaplicy p.w. Matki Bożej Różańcowej na Juraszce (Prusów)
Historia kaplicy w Prusowie sięga 1912 roku. Myśl o jej budowie podjęto rok wcześniej, kiedy nad Prusowem przeszła straszna burza gradowa, która doszczętnie zniszczyła wszystkie plony, pociągając za sobą klęskę głodu.
WYCIECZKA DO DOLINY CHOCHOŁOWSKIEJ - TATRY
O  G  Ł  O  S  Z  E  N  I  E WYCIECZKA DO DOLINY CHOCHOŁOWSKIEJ - TATRY
Ciągle w drodze
Wędrówki „Szlakami Papieskimi” po górach Polski wpisują się w czas przygotowań do 45 rocznicy powstania Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce.
Rajd „Pięciu Wierchów Beskidzkich”
Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXIX Okręgowym Żywieckim Rajdzie na Raty "Pięciu Wierchów Beskidzkich. Start 1 czerwca 2013r.
XX Wiosenny Zlot Żywczaków na Pilsku
26 maja 2013r. odbył się XX Jubileuszowy Wiosenny Zlot Żywczaków „Pilsko 2013”
Facebook