Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Biblioteka Górska
Biblioteka Górska PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce utworzona na bazie Biblioteki Gminnej ma już pierwsze egzemplarze.
„Jedni drugiego brzemiona noście” (Ga 6,2)
Na drogach ludzkiego dążenia ku wieczności dobry Bóg postawił wiele drogowskazów i znaków, które dobrze odczytane i zaakceptowane skierują nas na dróżkę, która jest wprawdzie bardzo stroma ale za to prowadzi wprost przed Jego oblicze.
Nowe władze w Oddziale Babiogórskim
W dniu 9 marca 2013r. delegaci na Zjazd PTTK Oddziału Babiogórskiego w Żywcu dokonali wyborów.
Zimy żal
08.03.2013

Zimy żal

Życie ludzkie nie znosi pustki i tym to sposobem nasi nestorzy z Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce realizują tą myśl - przewędrowali zimę aktywnie i z pełnym oddaniem się jej urokom.
Życzenia
08.03.2013

Życzenia

Z okazji Dnia Kobiet składam wszystkim członkiniom i przyjaciółkom Koła PTTK życzenia wszystkiego co dobre i szczęśliwe w życiowej realności.
Mglisto w Polskich górach - Konkurs Fotograficzny
W związku z zacieśnieniem współpracy między Kołami PTTK Oddziału Babiogórskiego w Żywcu publikujemy Regulamin XIV Konkursu Fotograficznego "Mglisto w Polskich górach" organizowanego przez Koło PTTK im. Rudolfa Niemczyka.
CUD NATURY - Trzy Żywioły
Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego “CUD NATURY”. Poniżej szczegółowy regulamin
Idziemy Twoim Szlakiem – VIA LUCIS – Droga Światła
W dniu 9 lutego 2013 roku w iście zimowej scenerii po raz kolejny podążaliśmy Szlakiem Papieskim na Halę Lipowską.    
Milanowy Jubileusz
MILAN TOMAN znany narciarz, turysta, organizator wielu międzynarodowych spotkań turystycznych, zapalony i niestrudzony krzewiciel przyjaźni między Słowianami obchodził 85 urodziny.
VI ZLOT ODDZIAŁÓW PTTK WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO
W dniu 20 kwietnia 2013 roku odbędzie się VI ZLOT ODDZIAŁÓW PTTK W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM. Zlot ten odbędzie się pod patronatem Burmistrza Miasta Żywca oraz Wójta Gminy Węgierska Górka.
Komunikat
15.01.2013

Komunikat

Na zebraniu ogólnym Koła PTTK im. Jana Pawła II w dniu 11 stycznia 2013 r. ustalono terminy najbliższych spotkań oraz imprez turystycznych
Facebook