Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Ten jeden dzień

Przy wigilijnym stole łamiąc się opłatkiem świętym pomnijcie, że ten dzień radosny z miłości jest poczęty. Jak mówi nam wszystkim dawne, odwieczne orędzie „z pierwszą na nieboskłonie gwiazdą Bóg w waszym domu zasiądzie”.

 

Przyjaciele!

Dobrodzieje!

Turystyczna Brać Koła PTTK!

 

Przed nami najpiękniejsze i najbardziej rodzinne święta - Bóg wejdzie z całym swoim Jestestwem dobra i radości w progi naszych domów. Góry roziskrzone mrozem wraz z nami będą śpiewać w najwyższym uniesieniu „Gloria, Gloria - Bóg przyszedł do Nas na ziemię. Pragnę aby każdego z Was, Rodziny Wasze rozświetliła moc Betlejemskiej Światłości. Aby ten, który nie mógł znaleźć ciepłego kątka dla siebie w Betlejem obdarzył Was gorącym tchnieniem miłości. Obyście nie wątpili w siebie, byśmy trwali przy sobie i pełni pokory której uczą góry wyśpiewali wraz „Bóg się rodzi moc truchleje Pan niebiosów obnażony”.

Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2013 Rok życzę każdemu z Was błogosławieństwa Bożej Dzieciny, wszelakiego dobra, a przede wszystkim zdrowia, którego tak wielu z nas brakuje. Życzę Wam byśmy w górach szukali nadziei, miłości i wiary - bo kto wierzy w to czego nie widzi ujrzy to w co wierzy.

 

Szczęśliwego Nowego 2012 Roku

         życzy w imieniu Zarządu

Prezes Koła PTTK im. Jana Pawła II

              Tadeusz Gołuch


Facebook