Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Dyniowy zawrót głowy
Jesień zachwyca swoimi darami. Możemy wśród nich znaleźć dynie. W czasie wtorkowych zajęć dzieci ożywiły co nieco to warzywo, wykonując ciekawe prace.
Piątkowe spotkania
Jesień nastraja nas do smutku i biernego spędzania czasu. Lekarstwem na to są popołudniowe spotkania dla dzieci, na których mogą  one miło i twórczo spędzić piątkowe, wieczorne godziny.
Jesienne spotkanie z przedszkolakami
Spotkania z przedszkolakami w bibliotece - to nadzieja, że najmłodsze pokolenie lub choćby jego część będzie poszukiwać aktywnie wartości życiowych i rozrywki w książce. Tym razem filię biblioteczną w Cięcinie odwiedziła grupa przedszkolaków, aby porozmawiać o...
"Kolorowy bukiet"
Na zajęcia w poniedziałek przyszły chętnie dzieci, chcąc zrobić z liści barwny bukiecik. Listki czerwone jak malowane, wkleiły w wazonik i niech tak zostanie!
Przedszkolaki z wizytą w bibliotece
Sposobów na zachęcanie najmłodszych do czytania i polubienia książek jest wiele. Bibliotekarki z Węgierskiej Górki poprzez lekcje biblioteczne zachęcają przedszkolaków do kontaktów z książkami.
"Szkolenie informatyczne bibliotekarzy"
Ostatnie dwa miesiące były czasem intensywnej pracy, szczególnie dla bibliotekarzy z GBP w Węgierskiej Górce  i jej filii z Cięciny, Ciśca i Żabnicy, uczestników III rundy Programu Rozwoju Bibliotek, biorących udział w szkoleniach z zakresu...
Wieczór z Katarzyną Enerlich
Za nami spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich. Był to niezwykły wieczór pełen opowieści związanych zarówno z życiem prywatnym pisarki, jak i z jej twórczością.
Jesiennie...
22.10.2013

Jesiennie...

Sposób na nudę? Zajęcia plastyczne, które odbywają się od poniedziałku do piątku od 16.30 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce.
Kolorowe liście
Jesień już kolejny raz towarzyszyła dzieciom podczas zajęć artystycznych na Hali Widowiskowo-Sportowej.
"Pani Jesień"
14.10.2013

"Pani Jesień"

Pasterze na cierniskach rozpalili ogniska, wietrzysko liście czesze to przyszła Pani Jesień.        Ile wszędzie kolorów      od barw aż oczy bolą!      Wietrzysko liście...
Jesienne inspiracje
Jesień zachwyca nas swoimi kolorami. Podczas ostatnich wtorkowych zajęć artystycznych dla dzieci jesień stanowiła inspirację do działań twórczych.
"Jeśli nie chcesz mojej zguby, Krokodyla daj mi, luby", czyli literackie popołudnie
Za nami akcja Narodowe Czytanie. Aleksander Fredro. Podczas spotkania w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Ciścu przy utworach wybitnego poety doskonale wszyscy się bawili.
Facebook