Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
"Za kolędę dziękujemy, zdrowia, szczęścia winszujemy, na ten Nowy Rok..."
Dziękujemy ogromnie kolędnikom, którzy o nas - bibliotekarzach pamiętają i odwiedzili filię biblioteczną w Cięcinie,, aby złożyć piękne Życzenia Świąteczne i Noworoczne.
"Życzenia świąteczne dla czytelników"
Niech w Święta Bożego Narodzenia Światłość świata, która przychodzi na ziemię rozjaśni wszystkie ciemności Waszych serc, wleje radość i pokój oraz nadzieję na każdy czas!
Smerfy w bibliotece
W każdy piątek tygodnia przedszkolaki z grupy zerowej "Smerfy" odwiedzają filię biblioteczną w Żabnicy...
"Uroki kartki świątecznej"
Dzieci wykonywały w okresie przedświątecznym piękne kartki na Boże Narodzenie, które wprawiły  uczestników w świąteczną atmosferę  i pokazały wyobraźnię dzieci.
"Choinki z kredkowych strużyn"
W okresie przdświątecznym uczestnicy zajęć plastycznych samodzielnie wykonywali choinki z kredkowych strużyn. Choinki wyszły oryginalne, ekologiczne i piękne!
Coraz bliżej Święta...
Do świąt Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu. Wtorkowe zajęcia artystyczne na Hali Widowiskowo-Sportowej poświęcone były tematyce świątecznej.
Świąteczne ozdoby
Każdy z nas chce, by jego dom wyglądał przez okres świąteczny pięknie. Do jego przyozdobienia można wykorzystać prace plastyczne własnoręcznie wykonywane przez dzieci.
"Mikołajkowy czas wesołej zabawy'
  Co roku każde dziecko z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi go Święty Mikołaj i przyniesie jakiś upominek. Przedszkolaki, które przybyły do Biblioteki Publicznej w Cięcinie przeżywały radosne chwile  spodziewając się też...
"Święty Mikołaju, na Ciebie czekamy i przez okno wyglądamy!"
Tym razem warsztaty dla dzieci miały charakter literacko-plastyczny połączony  z zabawą. Dzieci oprócz tego, że tworzyły Mikołaja z gwiazdy, którego można powiesić np na choince to jeszcze
W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja...
Zbliża się dzień 6 grudnia, którego najmłodsi z niecierpliwością oczekują. Dlatego właśnie na ostatnich wtorkowych zajęciach artystycznych zapanowała mikołajkowa atmosfera.
"Mała lekcja patriotyzmu dla przedszkolaków"
Od najmłodszych lat dzieci recytują wierszyk rozpoczynający się słowami: "Kto  ty jesteś? Polak mały". To taka pierwsza, mała lekcja patriotyzmu.
"Święta Katarzyna adwent rozpoczyna"
Historię św. Katarzyny Aleksandryjskiej znać powinien każdy mieszkaniec Cięciny i Węgierskiej Górki, ponieważ jest to patronka parafii Cięcina. Większość uczestników warsztatów plastycznych, które odbywają się na Hali Widowiskowo -...
Facebook