Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Baw się razem z nami!
Zapraszamy wszystkie dzieci! Przyłącz się do nas i skorzystaj z oferty zajęć artystycznych dla najmłodszych. Spotkania odbywają się od poniedziałku do piątku od 16.30 w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce.
Zakończenie ferii
W piątek zakończyły się ferie. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy już się spotykać na zajęciach artystycznych.
Radosne spotkania
Jak radośnie spędzić popołudnie? Wystarczy przyjść na zajęcia artystyczne, które odbywają się od poniedziałku do piątku w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce.
Czas zabawy
28.01.2014

Czas zabawy

Warto z nami spędzać popołudnia! Dzieci uczą się nowych, ciekawych technik plastycznych, ćwiczą swoje zdolności manualne i rozwijają wyobraźnię.
"Maski karnawałowe"
Z Nowym Rokiem szedł karnawał, Przebieraniem się zabawiał. Jest karnawał dzieci tańczą, Gra orkiestra przebierańcom.
Ferie, ferie...
22.01.2014

Ferie, ferie...

Dzieci naszej gminy postanowiły aktywnie spędzić ferie zimowe, chętnie korzystając z oferty zajęć jakie odbywają się w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce.
Przedszkolaki w bibliotece
W czasie ostatniego spotkania w Wydziale dla Dzieci i Młodzieży w Węgierskiej Górce Przedszkolaki zaprezentowały spektakl, który przygotowały z okazji Dnia Babci i Dziadka.
"Laurka dla Babci i Dziadka"
Dziadku, Babciu! cóż Wam dam? Jedno serce tylko mam, a w tym sercu róży kwiat. Dziadku, Babciu żyjcie 100 lat!!!
Dzień Babci i Dziadka
"Jak macie Babcie to się nie trapcie" Corocznie Przedszkolaki z Ciśca uroczyście świętują ten dzień-były dedykacje, piosenki, na zakończenie -sto lat- niech żyją nam.
"Ptaki w karmniku"
Dzieci oczekują na białą zimę, w tym celu chodzą na spacery odpowiednio ubrane i dokarmiają ptaki.  Po powrocie  chętnie dzieci wykonywały prace plastyczne pt.: "Ptaki w karmniku". Rysowały kredkami ptaki zimowe: gila, sikorkę, wronę i kruka, następnie wycinały je i...
Maski karnawałowe
Na ostatnich zajęciach artystycznych, które odbywają się w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej, dzieci poddały się karnawałowemu nastrojowi.
"W zimie musi być zimno, zimą musi być śnieg"
Taka zima to nie zima, śniegu nie ma mróz nie trzyma, plac się zmienia w staw dla żab, z dachów ciągle kap, kap, kap.
Facebook