Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Czytaj z nami, czyli Narodowe Czytanie Fredry
Zapraszamy wszystkich na uroczystość „Narodowe Czytanie. Aleksander Fredro”, która odbędzie się w sobotę 7 września 2013r. w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Ciścu. Początek o godzinie 15.00.  
Artystyczne wakacje
Wakacje powoli dobiegają końca. Dzieci chętnie korzystają z oferty bezpłatnych warsztatów artystycznych. W czasie takich spotkań mogą rozwijać swoje talenty plastyczne, poznawać nowe techniki pracy i dawać upust swojej wyobraźni. 
Podniebne podróże
Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. Właśnie dlatego w czasie ostatnich wtorkowych zajęć artystycznych na Hali Widowiskowo-Sportowej dzieci udały się w daleką podróż - aż do chmur. 
Z wizytą u Kubusia Puchatka
Kubusia Puchatka znają wszystkie dzieci. Podczas ostatnich poniedziałkowych zajęć plastycznych w bibliotece w Żabnicy uczestnicy przenieśli się do Stumilowego Lasu, by się z nim spotkać. 
Baw się z nami!
Nie masz pomysłu na wolne popołudnie? Przyłącz się do nas i skorzystaj z oferty bezpłatnych zajęć artystycznych. 
Wakacje trwają
22.07.2013

Wakacje trwają

Wakacje trwają. Każde dziecko i jego rodzice chcieliby, by był to czas odpoczynku od szkolnych zmagań ale także okres dobrej zabawy. Wasze pociechy pod czujnym okiem opiekunów, mogą mile i pożytecznie spędzić czas
Artystyczne popołudnia
Za nami kolejne artystyczne popołudnie. W czasie wtorkowego spotkania dzieci wykonywały zabawne ptaszki. 
Wakacyjne zajęcia artystyczne
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia artystyczne, które odbywają się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce od poniedziałku do piątku od godziny 16.30.
Wakacyjne zabawy!
Wakacje już na dobre się rozpoczęły. Dzieci mają mnóstwo wolnego czasu, dlatego chętnie korzystają z możliwości uczestnictwa w zajęciach artystycznych.
Już mamy wakacje :)
Rozpoczęło się lato, okres wypoczynku, ciepła i radości... Przypominamy, iż w Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce codziennie w godzinach od 16.30 do 18.30  pod okiem Pań prowadzących można wziąść udział w zajęciach plastycznych, rozwinąć...
"Wakacje tuż tuż"
Jeśli nie wyjeżdżasz na wakacje, przyjdź na zajęcia! Dzieci, które w czasie letnich miesięcy pozostają w domu, na pewno nie będą się nudzić.
WAKACJE!!!
25.06.2013

WAKACJE!!!

Rok szkolny jeszcze się nie zakończył, a dzieci już mają wakacyjne nastroje. W czasie ostatnich wtorkowych zajęć artystycznych na Hali Widowiskowo-Sportowej uczestnicy skupili się na letnich atrakcjach. 
Facebook