Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Pismo Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego
Główny Inspektorat Transportu Drogowego informuje o rozpatrzeniu wniosku Gminy Węgierska Górka w sprawie instalacji urządzeń rejestrujących w ciągu DK-1 (ul. Zielona).
Bezpłatna Mammografia
9 kwietnia 2019 roku (wtorek) przy Siedzibie OSP Węgierska Górka przy ul. Kościuszki 19a odbędzie się bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej.
Analiza bezpieczeństwa w Gminie Węgierska Górka
4 lutego 2019 roku odbyło się spotkanie z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Węgierskiej Górce
Program „Czyste powietrze”.
25 września (wtorek) o godzinie 18:00  odbędzie się spotkanie dotyczące Programu "Czyste Powietrze". Tym razem miejscem spotkania będzie aula Szkoły podstawowej przy ulicy Zielonej 41 w gminie Węgierska Górka.
Zebranie sprawozdawczo-odbiorcze PZERI Oddział Rejonowy w Węgierskiej Górce
W dniu dzisiejszym odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddziału Rejonowego w Węgierskiej Górce. 
Węgierska Górka stawia na rozwój
 Rozwój Gminy Węgierska Górka to nie tylko kwestia estetyczna, to przede wszystkim działania dla poprawy jakości życia mieszkańców. Zapraszamy na spacer po Gminie Węgierska Górka. 
UWAGA!!! - zamknięcie mostu w ciągu ul. Dworkowej w Cięcinie
Wójt Gminy Węgierska Górka informuje, iż w związku z rozpoczęciem realizacji przez Firmę FUH „BATEX” zadania pod nazwą „Remont mostu w m. Cięcina ul. Dworkowa w km 0+010”, w okresie od dnia 13 sierpnia 2018 r. do dnia 31 października 2018 r....
Wizyta Komisji Gospodarczej w Żabnicy
W dniu dzisiejszym odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Budżetowo-Gospodarczej i Zagospodarowania Przestrzennego Rady Gminy Węgierska Górka
Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Żabnicy
W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z Dyrektorem Centralnego Ośrodka Badań Odmian Roślin Uprawnych w Słupii Wielkiej Panem prof. dr hab. Edwardem S. Gacek. 
DOBRY START 300 dla ucznia
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej zaprasza do zapoznania się z materiałami informacyjnymi dotyczącymi Programu DOBRY START 300 dla ucznia
XVI OGÓLNOKRAJOWY KONKURS BEZPIECZNE GOSPODARSTWO ROLNE
Rozstrzygnięto finał regionalny – dla  okręgu  bielskiego i katowickiego
Otwarcie ofert na budowę odcinka drogi ekspresowej S1 Przybędza - Milówka (Obejście Węgierskiej Górki)
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad otwarła oferty na budowę odcinka drogi ekspresowej S1 Przybędza- Milówka (obejście Węgierskiej Górki
Facebook