Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Projekt "50 Lat doświadczenia"
Rudzka Agencja Rozwoju „INWESTOR” Sp. z o. o. serdecznie zaprasza do udziału w projekcie pt. „50 lat doświadczenia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu...
Najlepsza przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2017
Dobrej jakości przestrzeń, mająca charakter użyteczności publicznej przyczynia się do gospodarczego i społecznego rozwoju w skali lokalnej i regionalnej. Dlatego tak ważne jest kształtowanie i ochrona jej wysokiej jakości.
Rozpowszechniamy ideę wolontariatu
W marcu w Szkole Podstawowej w Węgierskiej Górce odbyło się spotkanie z wolontariuszką Marysią Tirak – uczennicą szkoły.
Zielona szkoła ciekawą formą edukacji
Kiedy tuż po przyjeździe z zielonej szkoły usłyszałam od rodziców dzieci: ,,Ale Wam dobrze! Macie co wspominać!” pomyślałam, że mają rację.
Odpowiedź Ministra Infrastruktury w sprawie "obejścia Węgierskiej Górki"
Odpowiedź Ministra Infrastruktury na kolejną interpelację Pani Poseł Małgorzaty Pępek w sprawie "obejścia Węgierskiej Górki"
Apel do hodowców drobiu
Poniżej zamieszczamy apel Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii do hodowców drobiu w sprawie wysoce zjadliwej grypy ptaków.
KONKURS NA LOGO PRZEDSZKOLA
Dyrektor Publicznego Przedszkola w Węgierskiej Górce ogłasza konkurs na LOGO Przedszkola
Zjazd Oddziału Wojewódzkiego OSP
  W dniu 12.12.2016r. w Remizie OSP Węgierska Górka odbył się Zjazd Wojewódzki ZOSP RP.
Harmonogram szkoleń związanych z planowanym naborem wniosków na operacje typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” PROW na lata 2014-2020
Śląski Oddział Regionalny ARiMR przeprowadzi cykl  działań informacyjno-szkoleniowych dotyczących operacji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach PROW 2014-2020. 
RZGW Kraków informuje
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie przekazał informacje co do prac na ciekach wodnych.
Stanowisko Ministerstwa Infrastruktury i Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w sprawie "obejścia Węgierskiej Górki"
Dnia 18 sierpnia 2015 r. wpłynęło do Urzędu Gminy w Węgierskiej Górce stanowisko Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w sprawie "obejścia Węgierskiej Górki"
27 maj - Dzień Samorządu Terytorialnego
W dniu dzisiejszym obchodzone jest 25-lecie Samorządu Terytorialnego
Facebook