Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Spełniło się marzenie Grzegorza Proksy
Spełniło się wielkie marzenie Grzegorza Proksy (25-0, 18 KO), o walce o wakujący pas mistrza Europy (EBU) wagi średniej z niedawnym mistrzem świata IBF, Sebastianem Sylvestrem (34-4-1, 16 KO). Kontrakt na wspomniany pojedynek, który odbędzie się 1 października podczas gali boksu...
Siatkarski konkurs dla kibiców!
Wymyśl nazwę międzynarodowego turnieju piłki siatkowej mężczyzn w Węgierskiej Górce i zdobądź atrakcyjną nagrodę – reprezentacyjną koszulkę Piotra Gruszki. Zawody już w pierwszej połowie września.
Finał Święta Konia Turystycznego
W niedzielę 21 sierpnia 2011r. rozegrano zawody konne. Zawodnicy wystartowali w trzech widowiskowych konkurencjach podczas organizowanego po raz szósty Święta Konia Turystycznego.
Tour de Pologne w Gminie Węgierska Górka
W środę 3 sierpnia 2011r. przez Gminę Węgierska Górka przebiegała trasa IV etapu “68. Tour de Pologne
Przegrane Polek w sparingach
Hala w Węgierskiej Górce była w w dniach 23-24 lipca 2011r. miejscem dwóch meczów kontrolnych reprezentacji Polski i Japonii. Lepsze w debiucie szkoleniowca Alojzego Świderka okazały się Japonki, zwyciężając w obu meczach 3:1.
Sobota z siatkówką plażową
09.07.2011 r. odbył się I Turniej Siatkowej Plażowej o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka
XIX Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka w Piłce Nożnej
W sobotę 02.07.2011 r. odbył się turniej o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka w Piłce Nożnej .
Bieg na Jedną Milę
Jedna Mila po raz siódmy odbyła się w Cięcinie. Blisko 50 zawodników pokonało dystans 1,6 km o 300-metrowym przewyższeniu. Najlepszy czas uzyskał Maciej Bierczak z Porąbki. 
Zebrali ponad 8 tysięcy. Koszulki jak ciepłe bułeczki
Piłkarze, siatkarze, trenerzy, górale stanęli pod siatką, by pomóc. Udało się zwyciężyć piłkarzom  – ograć drużynę Magdaleny Śliwy, byłej reprezentantki Polski w siatkówce, a wszystkim łącznie z kibicami i wolontariuszami wesprzeć szczytny cel. Podczas...
Rozpoczęcie lata z Futsalem Węgierska Górka
W sobotę 22.06.2011r. odbył się turniej piłki nożnej na rozpoczęcie wakacji z klubem “Futsal” Węgierska Górka.
Proksa vs. Sylvester o EBU? To bardzo prawdopodobne!
Jak udało nam się ustalić, zajmujący obecnie trzecią pozycję w rankingu wagi średniej EBU - mieszkaniec Węgierskiej Górki Grzegorz Proksa prawdopodobnie niedługo stanie do walki o mistrzostwo Starego Kontynentu! 
Cross rowerowy
13.06.2011

Cross rowerowy

W niedzielę 12 czerwca w ramach 100-lecia Banku Spółdzielczego w Węgierskiej Górce odbyły się zawody rowerowe o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego. W crossie uczestniczyło blisko 100 miłośników dwóch kółek.
Facebook