Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Wakacje w gminie Węgierska Górka - plener malarski i pieczenie ciasteczek

Dzisiejsze zajęcia wakacyjne dla najmłodszych rozpoczęliśmy od pleneru malarskiego na bulwarach nad Sołą w Węgierskiej Górce. Dzieci miały okazję rozwijać swoje talenty artystyczne, malując otaczający je krajobraz. Była to doskonała okazja do wyrażenia swojej kreatywności oraz spędzenia czasu na łonie natury.

Następnie przenieśliśmy się do budynku Ośrodka Promocji Gminy, gdzie czekała kolejna ciekawa aktywność – pieczenie ciasteczek. Dzieci z zapałem wałkowały ciasto, wycinały różnorodne kształty za pomocą foremek i z wielką radością ozdabiały swoje wypieki kolorowymi posypkami i lukrem. Było to nie tylko świetne ćwiczenie manualne, ale także doskonała zabawa. Nasze zmagania kulinarne, nie zakończyły się jednak tylko na tym. Wspólnie przygotowaliśmy również pyszny deser z galaretką i owocami.

Na zakończenie dnia, pełnego wrażeń i smaków, zorganizowaliśmy zabawy ruchowe oraz gry zespołowe, które dostarczyły nam mnóstwo radości i śmiechu. Dzieci miały okazję do aktywności fizycznej, współpracy i rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Było pysznie, wesoło i kreatywnie!

Zapisy na kolejne turnusy możliwe pod numerem telefonu 33 864-21-87.
Więcej informacji: https://wegierska-gorka.opg.pl/item/8197-wakacje-w-gminie-wegierska-gorka

 


Facebook