Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
WAKACJE W GMINIE WĘGIERSKA GÓRKA

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na nasze wakacyjne zajęcia. To wyjątkowa okazja, by spędzić lato w kreatywny i aktywny sposób.

Nasze spotkania będą odbywać się w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka oraz w Chacie Regionalnej. Zbiórka zawsze będzie miała miejsce przy Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce (os. XX-lecia II RP 12).

Warsztaty zaplanowaliśmy w pięciu turnusach: 1 - 5 lipca, 15 - 19 lipca, 29 lipca - 2 sierpnia, 5 - 9 sierpnia oraz 19 - 23 sierpnia. Każde spotkanie trwać będzie 3 godziny, od 10:00 do 13:00.

Przygotowaliśmy bogaty program, w którym znajdą się animacje, zajęcia artystyczne i sportowe, warsztaty kulinarne, krawieckie oraz folklorystyczne. Każdego dnia uczestnicy będą mieli okazję spróbować czegoś nowego i rozwijać swoje talenty. Nie zabraknie również poczęstunku.

Koszt udziału w tygodniowym pakiecie to 100 zł od osoby, a dla tych, którzy chcą dołączyć na pojedyncze dni, mamy wejściówki w cenie 25 zł od osoby.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 33/864-21-87.

Zapewniamy wspaniałą atmosferę, mnóstwo radości i niezapomniane wspomnienia. Nie przegapcie tej szansy i dołączcie do nas na niezapomniane letnie przygody w Węgierskiej Górce!
Do zobaczenia!


Facebook