Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Wakacje w gminie Węgierska Górka - malowanie kamieni, fitness, klocki

Dzisiejsze zajęcia wakacyjne dla najmłodszych były pełne aktywności i ruchu. Rozpoczęliśmy  je od spaceru po bulwarach nad Sołą w Węgierskiej Górce, gdzie z entuzjazmem poszukiwaliśmy kamieni idealnych do późniejszego malowania. Każdy znalazł coś wyjątkowego, a nasze artystyczne dusze mogły się w pełni rozwinąć podczas tworzenia prawdziwych arcydzieł.

Po sesji malowania nadszedł czas na chwilę ruchu. Z zapałem wzięliśmy udział w fitnessie na stepach prowadzonym przez doświadczonego instruktora. Ćwiczenia były nie tylko wyzwaniem, ale także świetną zabawą, a wszyscy uczestnicy mogli poczuć satysfakcję z aktywnego spędzenia czasu.

Na zakończenie dnia czekała na nas jeszcze jedna atrakcja - zabawa klockami konstrukcyjnymi, pełna śmiechu i współpracy. Kreatywne budowle, które powstały, były dowodem na to, jak świetnie potrafimy się bawić, ucząc się i rozwijając swoje umiejętności.

Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań, pełnych równie wspaniałych atrakcji. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na zajęcia w tym tygodniu.

Zapisy na kolejne turnusy możliwe pod numerem telefonu 33 864-21-87.
Więcej informacji: https://wegierska-gorka.opg.pl/item/8197-wakacje-w-gminie-wegierska-gorka

 


Facebook