Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
WAKACJE W GMINIE WĘGIERSKA GÓRKA - kino i gry

W gminie Węgierska Górka trwają aktualnie zajęcia wakacyjne dla najmłodszych. Dziś uczestnicy przeżyli dzień pełen emocji i radości.

Rozpoczęliśmy od gier i zabaw z chustą Klanzą. Kolorowa, pełna dynamiki i możliwości, stała się idealnym narzędziem do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Możemy śmiało powiedzieć, że aktywności z nią związane bardzo spodobały się dzieciom i wywołały u nich dużo radości.

Następnie uczestnicy mieli okazję stworzyć własnoręcznie grę zręcznościową. Efekty ich wysiłków były imponujące – powstały unikalne i kolorowe gry, które nie tylko bawiły, ale także rozwijały umiejętności manualne.

Po intensywnej części kreatywnej przyszedł czas na chwilę relaksu przy wspólnym oglądaniu bajki. Sala zamieniła się w prawdziwe kino. Wszystko za sprawą świeżo robionego popcornu, który przygotowaliśmy dla naszych uczestników w formie niespodzianki. Dzieci z zapartym tchem śledziły na dużym ekranie przygody bohaterów, a dźwięki śmiechu i zachwytu rozchodziły się po całym budynku Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka.

Na zakończenie dnia odbyła się emocjonująca gra "5 sekund". Dzieci rywalizowały w udzielaniu błyskawicznych odpowiedzi, co dostarczyło mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Gra ta okazała się świetnym sposobem na rozwijanie szybkiego myślenia i refleksu.

Serdecznie zapraszamy na kolejne dni wakacyjnych zajęć w Gminie Węgierska Górka, które obfitować będą w równie interesujące i radosne aktywności! Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na zajęcia w tym tygodniu.

Zapisy na kolejne turnusy możliwe pod numerem telefonu 33 864-21-87.
Więcej informacji: https://wegierska-gorka.opg.pl/item/8197-wakacje-w-gminie-wegierska-gorka


Facebook