Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Rozpoczynamy wakacje w gminie Węgierska Górka

Rozpoczęliśmy pierwszy turnus wakacyjnych zajęć dla dzieci w wieku 6-12 lat. Za nami dzień pełen pozytywnych emocji. Nasi uczestnicy malowali dziś drewniane koniki. Wszyscy podeszli do tego zadania z entuzjazmem, a efekty ich pracy były imponujące -pełne życia i wyobraźni.

Następnie przyszedł czas na integrację i zabawy grupowe. Śpiewaliśmy piosenki, tańczyliśmy w rytm wesołej muzyki oraz w grupach tworzyliśmy gigantyczne ramki, które będą towarzyszyć nam do końca wakacji. Wspólne zajęcia sprzyjały nawiązywaniu nowych przyjaźni i budowaniu zaufania w grupie.

Odwiedził nas również pan Dariusz Klimek, który w poniedziałki prowadzi w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka lekcje gry na instrumentach. Wspólnie zagraliśmy w muzycznego berka, który bardzo spodobał się naszym uczestnikom.

Już nie możemy się doczekać kolejnych dni pełnych wrażeń i nowych wyzwań. Wierzymy, że ten turnus będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich dzieci, a wspólne chwile spędzone na kreatywnych i rozwijających zajęciach pozostaną w ich pamięci na długo. Razem z zespołem animatorów i instruktorów będziemy starać się, aby każdy dzień przynosił nowe, fascynujące doświadczenia i jeszcze więcej radości.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na następne dni i turnusy. Więcej informacji na stronie internetowej: https://wegierska-gorka.opg.pl/item/8197-wakacje-w-gminie-wegierska-gorka


Facebook