Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Zmiana terminu  - Wycieczka w TATRY ZACHODNIE - ORNAK

 

Wycieczka w Tatry zostaje przeniesiona na 01.10.2022 r z uwagi na fakt iż w planowanym terminie przewidywane są duże opady deszczu. Osoby które zapłaciły a termin im nie odpowiada pieniążki zostaną tym osoba zwrócone . Dodatkowy termin opłacenia wycieczki będzie w dniu 28.09.2022.

                                    Prezes Koła
                                    Paweł Mikulski

 

 

 

 

 

 

 

Koło PTTK serdecznie  zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków Koła do uczestnictwa w wycieczce organizowanej w dniu 10.09.2022r. tj. (sobota) na wycieczkę w TATRY ZACHODNIE . Celem wyprawy jest szczyt ORNAK (1853 m n.p.m)

Trasa wycieczki obejmuje trzy warianty:

  • Wariant najdłuższy.

- z dolina Chochołowskiej przez przełęcz Iwanicką na szczyt ORNAK (1853 m n.p.m) zejście do schroniska na Ornaku i powrót doliną Kościeliska do miejscowości KIRY. Czas przejścia to około 8 godz.

       2- wariant.

- z doliny Kościeliskiej do schroniska na Ornaku z wejściem do stawu Smreczyńskiego ( 1226 m n.m.p) powrót ta samą trasą do miejscowości KIRY. Czas przejścia to około 5 godz.

       3- wariant

- z doliny Kościeliskiej do schroniska na Ornaku i powrót tą samą trasą do miejscowości KIRY. Czas przejścia to około 3,5 godz.

       4- wariant.

                - możliwość pozostania na Termach Chochołowskich .

Wyjazd z Węgierskiej Górki o godzinie 5:00 z zajezdni PKS . Zapisy u koleżanki Anety w siedzibie PTTK (sołtysówka) w dniu 07.09.2022r od godziny 18:00 do 19:00 . Koszt wycieczki to 80 zł.

  1. Pierwotnie planowana była wycieczka na Szpiglasowy Wierch ale z przyczyn niezależnych od nas musiała zostać zmieniona z uwagi na fakt iż szlak obecnie jest w remoncie . Ale myślę że trasa którą będziemy maszerować będzie również atrakcyjna.

Organizator może zmienić plan wycieczki z przyczyn niezależnych od organizatora.

W imieniu całego zarządu Koła PTTK serdecznie zapraszamy do wspólnego wędrowania .

 

                                                                                                                              Prezes Koła

                                                                                                                              Paweł Mikulski

 

Facebook