Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 13 czerwca 2024 imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Dzień Dziecka w kole PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce.

Dzień Dziecka w kole PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce.

Po prawie rocznej przerwie spowodowanej warunkami epidemiologicznymi i po zniesieniu przez Ministra Zdrowia, niektórych restrykcji Zarząd Koła PTTK zaprosił w dniu 19 czerwca 2021 do Ośrodka Wczasowego „Fresco” dzieci członków Koła PTTK przy dużym zaangażowaniu kol. Andrzeja Figury, Halina Duraj, Małgorzaty Golec oraz Urszuli Golec udało się zainteresować ponad 30 turystycznej młodzieży i dzieci konkursami wiedzy turystycznej, konkursem plastycznym oraz konkursami sportowymi. Wszystkie powyższe działania były nagrodzone różnymi drobnymi i nieco wartościowymi gadżetami. Z tego miejsca kieruję podziękowanie do firmy „Handerek” za ufundowanie kiełbasy, które to przygotowali do spożycia. Główny kucharz – Ludwik Kupczak, Ula Golec, Ryszard Wojciechowicz, Bożena Kamińska.

Dziękuje Wójtowi Gminy Węgierska Górka, Prezesowi Banku Spółdzielczego Tadeuszowi Juraszkowi, Ośrodkowi Promocji Gminy Węgierska Górka, Dyrektorowi Wydziału Promocji Powiatu Żywieckiego Mirosławowi Dzirgasowi wraz z Anną Żółty, Dyrektorowi GOK Świnna Mirosławowi Krzak, Nadleśnictwu Węgierska Górka, za ufundowanie i przekazanie a rzecz dzieci nagród rzeczowych.

Pani Poseł Małgorzacie Pępek za spotkanie z naszymi dziećmi i obdarowanie ich gadżetami prosto z Sejmu RP. Wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia i organizacji Dnia Dziecka. Składam serdeczne podziękowania.

Z turystycznym pozdrowieniem Prezes Koła PTTK

Tadeusz Gołuch


Facebook