Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 13 czerwca 2024 imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Zawiadomienie! Zmiana trasy Rajdu

Zawiadomienie!

Z uwagi na zniesienie wielu obostrzeń związanych z sytuacją epidemiologiczną w Polskę i przy dużym zainteresowaniu wędrowaniem po górach nastąpiła korekta planów Związanych z XXI Rajdem „Jeden tysięcznik w jeden rok” Koła PTTK im. Jana Pawła II w Węgierskiej Górce. Zmianie podlega trasa rajdu i cel.

W tej edycji będzie to Prusów (1010 m.n.p.m) – niezmienna jest data 26 czerwca 2021 r.

Program:

7.00 – Spotkanie koło Obelisku Jana Pawła II w Węgierskiej Górce, odśpiewanie „Barki” i wspólne zdjęcie.

7.10 – Wyjazd busem do Żabnicy Skałki. Wyjście przez Halę Boraczą – Prusów – Żabnica Myce. Dojście do Ośrodka Agroturystycznego „Kamieniec” na początku wsi Żabnica.

13.00 – Gościniec rajdowy, konkurs wiedzy turystycznej oraz o św. Janie Pawle II i inne atrakcje.

Z uwagi na duże zainteresowanie rajdową wędrówką zapisy trwają u Pani Bożeny Kamińskiej wyłącznie do godz. 15.00 dnia 24 czerwca 2021 r. Po tym terminie nie będzie uwzględniana żadna sugestia i korekta planu oraz dodatkowych dopisków do listy Rajdu. Ma to związek z organizacją gościńca rajdowego i przygotowaniem do uatrakcyjnienia pobytu w Ośrodku Agroturystycznym „Kamieniec”.

Koszt Rajdu: z bezzwłoczną wpłatą do 24 czerwca 2021 wynosi 10 zł – osoba dorosła, dzieci – bezpłatnie, które jednak należy zgłosić przy zapisie.

Transport : Przejazd busem pokrywa Zarząd Koła PTTK.

Za zmianę trasy, którą podyktowała chęć głębszego obcowania z przyrodą Beskidów po tak długiej przerwie w imieniu Zarządu Koła PTTK – przepraszamy. Uczestnikom rajdu życzę dobrej pogody i kondycji.

Z turystycznym pozdrowieniem
Prezes Koła PTTK
Tadeusz Gołuch


Facebook