Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
W oczekiwaniu na Wielkanoc...
Przed nami Święta Wielkanocne. Dzieci z Żabnicy już rozpoczęły przygotowania.
Dzień Kobiet w bibliotece
Dzień Kobiet dopiero za tydzień, ale Przedszkolaki już dziś świętowały. Zajęcia rozpoczęły się czytaniem życzeń, jakie dzieci mogą skierować nie tylko do swoich mam, wychowawczyń, ale i do swoich rówieśniczek. Uczestnicy zajęć kolorowali wazoniki, by...
Ferie, ferie...
21.02.2013

Ferie, ferie...

Ferie zimowe powoli dobiegają końca... Dzieci naszej gminy nie mogły podczas nich narzekać na nudę. Pogoda sprzyjała zimowym zabawom na świeżym powietrzu. Ci zaś, którzy lubią spędzać czas na zajęciach artystycznych, mogli uczestniczyć w spotkaniach zarówno...
W zaczarowanej zagrodzie
W Oddziale dla dzieci i młodzieży Gminnej Biblioteki Publicznej w Węgierskiej Górce w każdy wtorek i piątek między 16.00 a 18.00 odbywają się zajęcia plastyczne dla dzieci.
FERIE W BIBLIOTECE
Zapraszamy wszystkie dzieci do Biblioteki w Węgierskiej Górce. W środę 20 lutego w godzinach od 10.00 do 12.00: zabawy, gry, zajęcia plastyczne i wiele niespodzianek! Zapraszamy!
Biblioteczne Walentynki
W Filii bibliotecznej w Żabnicy odbyły się jak w każdy poniedziałek  warsztaty  plastyczne. Część plastyczna spotkania przebiegła pod znakiem: "Święta Zakochanych". Osoby biorące udział w zajęciach przygotowały barwne kartki walentynkowe.
"Zimowe zabawy" - Przedszkolaki w bibliotece
Zima na dobre u nas zagościła, dlatego też ostatnie spotkanie z Przedszkolakami w Oddziale dla dzieci i młodzieży Gminnej Biblioteki Publicznej w Węgierskiej Górce upłynęło pod hasłem "Zimowe zabawy".
KONKURS "Książka lekarstwem na nudę"
    Gminna Biblioteka Publiczna w Węgierskiej Górce serdecznie zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie na plakat promujący czytanie książek i odwiedzanie bibliotek. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!  
Spotkania z Przedszkolakami
Już tradycyjnie w Oddziale dla dzieci i młodzieży Gminnej Biblioteki Publicznej w Węgierskiej Górce Panie Bibliotekarki prowadzą w piątki zajęcia artystyczne dla Przedszkolaków.
Zajęcia artystyczne
Co piątek na Hali Widowiskowo-Sportowej w Węgierskiej Górce odbywają się zajęcia artystyczne dla dzieci. Warsztaty cieszą się dużą popularnością.
Dzień Kobiet u Seniorów w Cięcinie
Dzień Kobiet u Seniorów w CięcinieTo było miłe popołudnie Klubowiczów z Cięciny, którzy zorganizowali spotkanie z okazji Dnia Kobiet w filii bibliotecznej w Cięcinie. Panowie przygotowali dla swoich koleżanek życzenia i słodki poczęstunek. Panie...
Facebook