Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

Od wczesnych lat dzieci manifestują wyjątkowe talenty i kreatywność. Oprócz umiejętności takich jak mowa czy poruszanie się, posiadają również naturalne predyspozycje do muzykalności.

Co tydzień w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka odbywają się zajęcia muzyczne skierowane do najmłodszych. Spotkania te są prowadzone przez Pana Dariusza Klimka i skupiają się na śpiewaniu piosenek, grze na prostych instrumentach, słuchaniu i naśladowaniu różnorodnych dźwięków oraz zabawach pantomimicznych.

Podczas zajęć dzieci uczą się słuchać muzyki, poruszać się w jej rytmie, rozumieć ją, a także eksperymentować z tworzeniem własnych melodii. Dzięki nim rozwijają wrażliwość na świat dźwięków i czerpią radość z muzyki. Zajęcia te stanowią również doskonałe wprowadzenie do późniejszej edukacji muzycznej.

Ćwiczenia odbywają się przy udziale rodziców, co wspiera poczucie bezpieczeństwa dzieci i przyczynia się do ich wszechstronnego rozwoju.

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc , dlatego zachęcamy do zapisów:

  • najmłodszych (do 3. roku życia) – poniedziałki 9.30-10.15
    • dzieci starsze (od 3. do 6. roku życia) – poniedziałki 10:30-11.15.

Zajęcia odpłatne. Więcej informacji oraz zapisy” osobiście w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka lub pod numerem telefonu: 33 864 21 87. Na zajęciach obowiązuje obuwie zamienne.


Facebook