Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna

2 lipca 2024 r. o godzinie 18:00 w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka odbędzie się wernisaż prac fotograficznych Pani Iwony Ładowskiej-Dębiec "Z ŻYCIA DRZEW". 

Będzie to doskonała okazja, by zanurzyć się w naturalny świat i docenić jego różnorodność oraz kruchość. Będzie to także szansa, by zobaczyć, jak drzewa mogą być inspiracją do refleksji nad przyrodą i naszym miejscem w ekosystemie. Autorka fotografii skupia się na detalach, strukturach oraz unikalnych cechach drzew, które często są niezauważalne na co dzień, dlatego serdecznie zachęcamy do udziału! 

W programie zaplanowaliśmy także ciekawy występ muzyczny.

Iwona Ładowska-Dębiec - pochodząca z Gliwic absolwentka polsko-francuskiej szkoły profesjonalnego wizażu i wizerunku w Krakowie. Od wczesnej młodości fotografuje podczas turystycznych wypraw po Europie i kraju wszystko to, co urzeka ją swoim pięknem, niepowtarzalnością i fakturą. Drzewa jako trwające dłużej niż życie ludzkie, są dla niej łącznością z naturą, jednak osadzoną mocno w życiu człowieka. Dzięki swoim zdolnościom plastycznym i manualnym, potrafi docenić i uwiecznić sztukę tworzoną przez naturę. Jej prace odzwierciedlają unikalność i różnorodność form i kształtów, które pozostają nietknięte przez człowieka. Przez 30 lat prowadziła gabinet stomatologii protetycznej, gdzie była odpowiedzialna za dopasowanie protez dentystycznych w taki sposób, aby nie tylko niwelować mankamenty urody, ale także uzyskać efekt odmłodzenia.


Facebook