Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Trening z mistrzem!

3 maja na stadionie sportowym w Węgierskiej Górce, odbył się niezwykły trening z udziałem Radosława Czyża, Mistrza Świata Masters w biegu na 400m. Inicjatorem sportowego spotkania był dom wczasowy  Promenada w Węgierskiej Górce.

Trening miał charakter otwarty i dedykowany był dla dzieci i młodzieży, zorganizowany z myślą o propagowaniu aktywności fizycznej już od najmłodszych lat oraz inspirowaniu młodych ludzi do osiągania swoich celów sportowych. Radosław Czyż, doświadczony i utytułowany lekkoatleta, poprowadził zajęcia, dostosowując je do poziomu grupy.

Uczestnicy treningu mieli okazję poznać techniki biegowe, doskonalić swoje umiejętności oraz zdobywać cenne wskazówki od samego mistrza. Atmosfera na bieżni lekkoatletycznej była pełna entuzjazmu i zaangażowania, a każdy uczestnik mógł czerpać z treningu maksymalne korzyści dla swojego rozwoju sportowego.

Nie tylko sam trening był wyjątkowy, ale także pamiątkowe medale wręczone każdemu uczestnikowi. To symboliczne wyróżnienie miało podkreślić ich wysiłek i zaangażowanie w aktywność fizyczną oraz być pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Warto podkreślić, że tego typu inicjatywy są nie tylko ważne dla rozwoju sportowego młodych ludzi, ale również dla budowania więzi społecznych i promowania zdrowego trybu życia. Mamy nadzieję, że kolejne wydarzenia tego typu będą kontynuowane, inspirując kolejne pokolenia do aktywności fizycznej i sportowej.


Facebook