Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 18 kwietnia 2024 imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław
Dzień Kobiet w gminie Węgierska Górka

Dzisiaj, 9 marca 2024 roku w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka odbyło się  niezapomniane wydarzenie z okazji "Dnia Kobiet"! To był wyjątkowy dzień pełen uroku, śmiechu i niesamowitej atmosfery, który warto było spędzić razem z nami!

Organizatorzy w programie przewidzieli niezwykłe występy artystyczne na scenie, które z pewnością dostarczyły wielu emocji. Parafialna Orkiestra Dęta "Barka" z Żabnicy, pod kierunkiem pana Łukasza Matuszka, przygotowała specjalny program rozrywkowy, który wprawił w doskonałe samopoczucie. Ponadto, Panie z Koła Gospodyń Węgierska Górka oraz panie ze Stowarzyszenia "Pod górkę" zapewniły niezapomniane wrażenia artystyczne. Niewątpliwie było to prawdziwe show pełne muzyki, śpiewu i uśmiechu.

Wójt gminy Węgierska Górka Piotr Tyrlik wraz ze swoim zastępcą Marianem Kurowskim złożył paniom życzenia, doceniając ich ogromne zaangażowanie w rozwój naszej gminy. Każda z obecnych pań wraz z życzeniami otrzymała słodki upominek oraz pięknego goździka.

Dodatkowo, na zakończenie tego miłego wieczoru odbył się wernisaż wystawy Sylwii Szczotki „W świecie wyobraźni”. Obecni goście zachwycili się kreatywnością i talentem artystki. Wernisaż był doskonałą okazją, by odkryć fascynujący świat artystycznej wyobraźni i zanurzyć się w niezwykłych dziełach sztuki.

Po raz pierwszy mieliśmy przyjemność gościć w roli konferansjera młodego, utalentowanego i pełnego entuzjazmu mieszkańca naszej gminy - Bartosza Piskorza. Jego obecność niewątpliwie ubarwiła dzisiejsze wydarzenie.

Nie można zapomnieć również o wspaniałym wkładzie Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych "Węgierka", które przygotowało niezliczoną ilość pyszności, dostępnych w ich słodkim bufecie. Była to doskonała okazja, aby delektować się smakami swojskich wypieków i wspierać ważną inicjatywę.

Święto Kobiet w gminie Węgierska Górka było okazją do wspólnego świętowania, integrowania się oraz doceniania wkładu i roli kobiet.


Facebook