Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 18 kwietnia 2024 imieniny: Apoloniusz, Bogusława, Bogusław

Wernisaż wystawy Sylwii Szczotki pod tytułem "W świecie wyobraźni" odbył się 9 marca 2024 roku w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka. Artystka specjalizuje się w malarstwie na płótnie, wykorzystując farby olejne i akrylowe. Jej twórczość cechuje się nieustannym eksperymentowaniem i odkrywaniem nowych technik, które łączy w unikalny sposób.

Sylwia Szczotka posługuje się różnorodnymi środkami wyrazu, łącząc w swoich dziełach elementy realizmu z abstrakcją. Jej prace wyróżniają się także zastosowaniem technik malarstwa fakturowego, co dodaje im dodatkowej głębi i trójwymiarowości. Artystka tworzy w sposób indywidualny, co sprawia, że jej prace są pełne emocji i oryginalności.

Wystawa "W świecie wyobraźni" stanowiła doskonałą okazję dla widzów, aby zanurzyć się w artystyczną podróż artystyczną, poznając różnorodność jej technik i inspiracji. W trakcie wernisażu, goście mieli możliwość rozmowy z artystką, zdobywania głębszego zrozumienia dla procesu twórczego oraz dzielenia się swoimi wrażeniami z prezentowanej kolekcji.

Obecna wystawa jest piątą indywidualną wystawą malarki i będzie można ją podziwiać aż do 9 kwietnia 2024 r. w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka. Serdecznie zapraszamy!


Facebook