Zadzwoń do nas

Dziś jest poniedziałek 24 czerwca 2024 imieniny: Danuta, Emilia, Jan
„Pan Antenka i srebrny kubraczek” - Integracyjne Spotkanie Teatralne

Serdecznie zapraszamy na Integracyjne Spotkanie Teatralne, które odbędzie się w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka już 2 grudnia 2023 o godzinie 17:00. Teatr Trip dla najmłodszych przygotował świetny spektakl „Pan Antenka i srebrny kubraczek”.

Akcja toczy się na rogu ulic Szklanej i Różanej w niezwykłym sklepie z zabawkami. Każdej nocy wszyscy mieszkańcy półek sklepowych ożywają i przygotowują się do rannych zakupów – każda zabawka marzy o tym, by stać się prezentem mikołajkowym. Pewnego dnia do sklepu trafia Pan Antenka, którego piękny i srebrny kubraczek przyciąga wzrok nie tylko chłopców, ale również dziewczynek. Zazdrosne zabawki postanawiają pozbyć się intruza. W całość wydarzeń zostaje wplątany właściciel sklepu, Pan Konrad, który wyglądem przypomina pewnego Świętego...

Zapowiada się niezapomniane popołudnie! Dołączcie do nas! Przenieśmy się do zaczarowanej krainy teatru, gdzie wszystko jest możliwe!

Działanie realizowane w ramach projektu „Literacka lokomotywa – promocja czytelnictwa poprzez warsztaty edukacyjne i niecodzienne spotkania z literaturą”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Facebook