Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 18 maja 2024 imieniny: Alicja, Feliks, Eryk
VIII Końska Zajawka

Władze Gminy Węgierska Górka, Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka, Nadleśnictwo Węgierska Górka oraz  Agroturystyka „Manhattan” pragną zorganizować niezwykle atrakcyjną imprezę dla całych rodzin pn. „VIII Końska Zajawka”.

Mając na uwadze ogromne zainteresowanie mieszkańców oraz odwiedzających gminę turystów, widzimy potrzebę organizacji zawodów i pokazów konnych.

Planowana na 10 czerwca impreza sportowo-rekreacyjna odbędzie się  na Bulwarach w Węgierskiej Górce z widokiem na beskidzkie lasy i góry. Zapisy rozpoczynają się o 11:00-11:45, start imprezy zaplanowano na godzinę 12:00.

Pokaz:

„ITALIAN DOG STYLE”

Nasza grupa pokazowa powstała, aby pokazać naszą pasję do tych wspaniałych  psiaków. Co to znaczy bawić się i jednocześnie uczyć psy dyscypliny w zachowaniu wobec człowieka. Nazywamy się Carmine De Lucia i Andrea Mariani, jesteśmy dwojgiem Włochów w Polsce od kilku lat (17lat), pracujemy w środowisku AGD i mamy psy jako pasję. Spędzamy z nimi dużo czasu na  szkoleniach i różnego rodzaju ćwiczeniach przydatnych dla poprawy psychiki psa. Oboje  jesteśmy hodowcami, nasza hodowla koncentruje się głównie na dwóch typach ras, takich jak yorkshire i owczarki niemiecki (długowłosy i krótkowłosy). Dla nas codzienny trening to gra, dobrze się bawimy, a także bierzemy udział w licznych wystawach w całej Europie.

Zapraszamy !


Załączniki:


Facebook