Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Program „Moja Woda”

Urząd Gminy Węgierska Górka informuje, iż istnieje możliwość przystąpienia do programu „Moja Woda” realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska.

 

 * Cel programu

 

Program ma na celu ochronę zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz wykorzystywanie zasobów zgromadzonej wody odpadowej i roztopowej , w tym dzięki rozwojowi zielono-niebieskiej infrastruktury.

 

   *  W celu złożenia wniosku o dofinansowanie należy zapoznać się z regulaminem oraz :

  1. Założyć konto w portalu beneficjenta na stronie portal.wfosigw.katowice.pl (nie dotyczy osób posiadających już konto w portalu beneficjenta). Po aktywacji konta będzie można się zalogować i korzystać z portalu. Formularz wniosku będzie dostępny dopiero po zalogowaniu w portalu.
  2. Pobrać, a następnie wypełnić aktywny formularz PDF wniosku o dofinansowanie dostępny w menu po lewej stronie w zakładce „DEDYKOWANA OFERTA DLA BENEFICJENTA (FORMULARZE WNIOSKÓW)" >"Program priorytetowy MOJA WODA". Po zakończeniu wypełniania należy sprawdzić poprawność wpisanych danych.
  3. Wysłać wypełniony formularz wniosku do Funduszu za pomocą „SKRZYNKI PODAWCZEJ – PDF”– dostępnej w portalu beneficjenta.
  4. Wydrukować wypełniony formularz wniosku, podpisać i dostarczyć wraz z dokumentami wymienionymi w spisie wymaganych załączników, znajdującym się na ostatnich stronach formularza wniosku, do: Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach

 

Więcej informacji dostępnych na stronie WFOŚiGW w Katowicach , w zakładce

Oferta dla osób fizycznych :

* program moja woda  

https://www.wfosigw.katowice.pl/oferta-dla-osob-fizycznych/program-moja-woda.html

 

Facebook