Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 13 czerwca 2024 imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Sprawozdanie Wójta za 2019 rok

Szanowni Państwo,

W bieżącym tygodniu, już tradycyjnie, mieliśmy zaplanowane zorganizowanie serii zebrań wiejskich w poszczególnych sołectwach naszej Gminy. Z uwagi jednak na fakt, że w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 wprowadzony został zakaz organizowania wszelkich zgromadzeń, informacje przekazywane na zebraniach, zostaną przekazane drogą internetową. Mam nadzieję, że informacje zawarte w sprawozdaniu za 2019 rok pozwolą Państwu zapoznać się z ogromem przedsięwzięć jakie wykonała nasza Gmina w ubiegłym roku.

Również tą drogą pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom, radnym, sołtysom, członkom rad sołeckich, pracownikom urzędu, stowarzyszeniom, instytucjom za ogromy wkład pracy i zaangażowanie w realizację prezentowanych w sprawozdaniu zadań. Pewnie nie udałoby się zrealizować wielu przedsięwzięć bez Waszego wsparcia i pomocy.

Osobiście, ubolewam, że nie mogę się z Państwem spotkać w bezpośredniej, żywej dyskusji, że nie mamy możliwości rozmowy o najbardziej nurtujących nas problemach. Jednakże mam nadzieję, że Polska, w tym nasza Gmina szybko upora się z tym strasznym wirusem i zarówno życie społeczne jak i gospodarcze wróci na normalne tory.

Z poważaniem

Wójt Gminy Węgierska Górka

Piotr Tyrlik

 SPRAWOZDANIE

Facebook