Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 13 czerwca 2024 imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
trzy, dwa, jeden..START !!

Sobota - 2 czerwca była w naszej gminie dniem rozgrywek tenisowych  a także... rywalizacji fanów  sportowej jazdy na rowerze. Na terenie bulwaru przy Hali Sportowej przeprowadzony został XII Amatorski Cross Rowerowy o Puchar Wójta Gminy Węgierska Górka. W przepięknych okolicznościach przyrody i z dużym entuzjazmem na starcie stawły się przedszkolaki a także uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz dorośli - ok. 100 uczestników. Rywalizacja była trudna i zajadła.  Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie szkół podstawowych.Przygotowane zostały do pokonania trasy rowerowe o trzech poziomach trudności.

 Najwytrawniejszym zawodnikom Puchary Wójta wręczył osobiście gospodarz naszej gminy.

Najmłodsi zaś odebrali dyplomy oraz nagrody w towarzystwie sympatycznego Zdrojka. 

 

Dla najlepszych zawodników ufundowane zostały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary.

 

Dziękujemy serdecznie współorganizatorom imprezy:

Firmie Biker, Żywiec Zdrój S.A. oraz Firmie Jarmark Bis.

a także tym, którzy nas wspomogli przy zabezpieczaniu tras - strażakom z OSP w Cięcinie oraz harcerzom z hufca ZHP Węgierska Górka.

 

Wyniki crossu podane zostały w załączniku.Załączniki:


Facebook