Zadzwoń do nas

Dziś jest piątek 21 czerwca 2024 imieniny: Alicja, Marta, Alojz
Puchary rozdane..

Jak na każdy z turniejów tenisa stołowego rozgrywanych w naszej nowoczesnej hali, podobnie w sobotę 2 czerwca 2012 roku przybyło wielu zawodników i to zarówno grających na co dzień zawodowo oraz amatorów tej dyscypliny sportu.

Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Piotr Tyrlik oraz jego zastępca Marian Kurowski.

Do gry zaprosił Prezes Banku w Węgierskiej Górce Tadeusz Juraszek . Należy przypomnieć , że w ubiegłym roku bank ten obchodził stulecie swojej działalności. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania za wsparcia finansowe, których nam udziela na prowadzenie statutowej działalności przez klub LUKS Węgierska Górka oraz organizację turniejów tenisa stołowego. To właśnie bank ufundował przepiękne puchary oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców pierwszego turnieju o Puchar Prezesa Banku.

Nie zawiódł również Prezes naszego klubu Andrzej Pielichowski , który na co dzień zajmuje się działaniami na rzecz klubu. Jego dom wczasowy „Azalia”zapewnił wygodny i atrakcyjny pobyt dla uczestników turnieju, i co stało się już tradycją zapewnił dla każdego uczestnika gorące pączki przygotowane w w/w ośrodku wczasowym.

Punktualnie o 9.30 do rozgrywek przy stołach przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. Cieszy nas postawa naszego 10 letniego zawodnika Mateusza DADAK , który zajął III miejsce wygrywając ze starszymi kolegami w kategorii szkół podstawowych.

Drugie miejsce w kategorii dziewczat szkół podstawowych zajęła Barbara DYRCZ, która rownież grała w naszym klubie, podobnie jak Bogusław MADEJ , który w kategorri seniorzy zrzeszeni był drugi , a w kategorii weterani zajął trzecie miejsce.

Serdecznie zapraszamy młodzież szkół do udziału w zajęciach sekcji tenisa stołowego LUKS Węgierska Górka w każdy poniedziałek o 17.30, czwartek 18.00 i sobota godz. 9.00.

Szczegółowe zestawienie zwycięzców poszczególnych kategorii przedstawiamy poniżej.

w kategorii szkoły podstawowe dziewczyny

1. Sandra Hetnał

2. Barbara Dyrcz

3. Kinga Deredas

4. Izabela Albert

w kategorii szkoły podstawowe chłopcy

1. Bartosz Sobel

2. dawid Burger

3. Mateusz Dadak

w kategorii gimnazja:

1. Jędrzej Krawczyk

2. Maciej Łodziana

3. Sandra Hetnał

4. Michał Caputa

w kategorii seniorzy zrzeszeni:

1. Waldemar Pal

2. Bogusław Madej

3. Mirosław Lewczuk

w kategorii seniorzy niezrzeszeni:

1. Rafał Serwata

2. Ryszard Sarna

3. Bogusław Flis

w kategorii weterani powyzej 40 lat

1. Mirosław Lewczuk

2. Adam Serwata

3. Bogusław Madej

4. Marian Strzałka

Gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję.


Facebook