Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 27 lipca 2024 imieniny: Julia, Natalia, Aureliusz
Kolejny sukces Mateusza Dadak w tenisie stołowym

W dniu 21 .04.2012 r. w hali sportowej RKS Cukrownik w Chybiu rozegrane zostały XV Indywidualne Mistrzostwa Ślaska w tenisie stołowym w kategorii skrzatów i żaków.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem i wzięło w niej udział ponad 120 dziewcząt i chłopców naszego województwa. W kategorii żaków do turnieju został zgłoszony zawodnik naszego klubu 10 letni Mateusz Dadak. W drodze do półfinału pokonał wyżej rozstawionych w rankingu zawodników i ostatecznie zdobył brązowy medal oraz pamiątkowy puchar.

Dodatkowo wystąpił jeszcze w deblu wraz ze swoim kolegą z zaprzyjaźnionego kluby Anders Jedność z Żywca Bartoszem Sobel. Tutaj również uplasowali się na III miejscu.

Taka postawa naszego młodego zawodnika cieszy trenerów i działaczy oraz świadczy o godnym reprezentowaniu naszego klubu LUKS Węgierska Górka.

Zapraszam dzieci i młodzież do udziału w zajęciach tenisa stołowego w hali sportowej w Węgierskiej Górce w każdy poniedziałek od godziny 17.30, czwartek od 18.00 i soboty od godziny 9.00.

Uczestnictwo w szkółce tenisa stołowego bezpłatne.