Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Warto wspomnieć, że blisko 70 wolontariuszy z naszego sztabu zbierało pieniądze na terenie naszej gminy oraz w Ujsołach i w Muzeum Browaru Żywieckiego. Główna impreza rozpoczęła się występami siedmiu grup kolędniczych zwanych „Dziadami”. Następnie na scenie w Szkole Podstawowej w Węgierskiej Górce mogliśmy podziwiać Jasełka przygotowane przez uczniów tejże szkoły oraz posłuchać koncertu kolęd w wykonaniu członków różnych kapel góralskich, którzy specjalnie na tę okazję stworzyli osobliwą regionalną "orkiestrę". Gwiazdą wieczoru był rewelacyjny zespół "Nikiel Band" z Kóz, a po nim tradycyjne "Światełko do Nieba".
Licytowano całe mnóstwo podarowanych na ten cel przedmiotów, a wśród nich kombinezon wojsk lotniczych, chromowane serce, spodenki i rękawica Grzegorza Proksy, 8-osobowy kulig, znak drogowy oraz szereg innych gadżetów z logo WOŚP. Z tego miejsca chcemy gorąco podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i przyczynili się ku temu by XVIII Finał mógł odbyć się w naszej gminie.


Facebook