Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 13 czerwca 2024 imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

W sobotę na stokach Skrzycznego – Doliny toczyła się rywalizacja kobiet i mężczyzn na trasie slalomu giganta. Przy dużej liczbie startujących należy podkreślić osiągnięcia naszych sędziów z Komisji w Węgierskiej Górce, którzy zajęli czołowe miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych. Na najwyższym podium stanęli: Ludwik Płowucha, Paweł Pydych, Wojciech Mrowiec i Michał Śliwa, natomiast Piotr Harat zdobył IV miejsce, a Bogusław Węglarz zakończył rywalizację na VII miejscu. Wartym zaznaczenia jest fakt, iż Michał Śliwa osiągnął najlepszy czas zawodów.

Natomiast w niedzielę w przepięknym terenie (Szczyrk – Biały Krzyż), przy bardzo dobrych warunkach śniegowych rozegrany został bieg na 3 km stylem dowolnym. Członkowie prężnie działającej Komisji Sędziowskiej Polskiego Związku Narciarskiego w Węgierskiej Górce stanowili trzon zawodów, zdobywając wysokie lokaty:

Bury Stanisław – I miejsce

Rak Andrzej – I miejsce

Laszczyk Józef – I miejsce

Motyka Andrzej – I miejsce

Kupczak Stefan – I miejsce

Feil Michał – I miejsce

Tomiczek Andrzej – II miejsce

Sypta Daniel – II miejsce

Matuszewski Mirosław – III miejsce

Andrzej Motyka - Przewodniczący Komisji Sędziowskiej PZN w Węgierskiej Górce składa podziękowanie za uczestnictwo w zawodach i gratuluje osiągniętych wyników.

Do zobaczenia za rok


Facebook