Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 24 lutego 2024 imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Spotkania Świąteczne z Seniorami

Święta Bożego Narodzenia już za nami, jednak nadal pozostajemy w radosnej atmosferze kolędowania. W tym szczególnym okresie - tradycyjnie od wielu lat - z inicjatywy Wójta Gminy Węgierska Górka Piotra Tyrlika odbywają się spotkania świąteczne organizowane z myślą o Seniorach z naszej gminy. Jest to czas wspólnego śpiewania kolęd oraz okazja do spędzenia popołudnia w miłej i pogodnej atmosferze. Zasłużeni mieszkańcy naszej gminny mają okazję do rozmów, wspomnień i wymiany doświadczeń. Co roku uczniowie szkół, w których odbywają się spotkania, prezentują wspaniałe programy artystyczne i okolicznościowe spektakle. Jest to wyraz szacunku i troski o starsze pokolenie.

Pierwsze spotkanie odbyło się 9 stycznia w Ciścu, kolejne 10 stycznia w Węgierskiej Górce, na następne zapraszamy do Cięciny i Żabnicy.

Wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie na wspólne, świąteczne kolędowanie, bardzo dziękujemy!


Facebook