Zadzwoń do nas

Dziś jest sobota 18 maja 2024 imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Magdalena Kupczak mieszka w Żabnicy, tam chodzi do II klasy gimnazjum. W planach ma studia związane ze swoją pasją – architekturę, dekorację wnętrz itp. Plastyką zajmuje się od najmłodszych lat. To głównie rysunek, malarstwo na szkle, twórcze zacięcie autorki objawia się również w ceramice artystycznej, niepopularny m wśród młodych bibułkarstwie oraz różnego typu kompozycjach.
Talent Magdy objawił się podczas obowiązkowych oraz różnych dodatkowych szkolnych zajęć plastycznych. Jej prace nagradzano wielokrotnie na różnego typu konkursach, eksponowano podczas wystaw zbiorowych. Zdobyła m.in. I miejsce w Międzynarodowym Transgranicznym Konkursie Mieszkam w Beskidach oraz I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym By ziemia była piękna.
Ekspozycję, która w Sali wystaw OPG ruszy w poniedziałek 19 października, zdominują rysunki, ceramika artystyczna i kompozycje. By pokazać wszechstronność nastoletniej artystki, wystawione zostaną prace wykonane najróżniejszymi technikami i sposobami dekoracji. Zapraszamy!

Lubi sport. Jej pasją są konie i jazda konna.Lubi również folklor oraz grę na skrzypcach.


Facebook