Zadzwoń do nas

Dziś jest wtorek 21 maja 2024 imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Na starcie tegorocznego V Jubileuszowego Biegu na Jedną Milę stanęło 78 zawodników i zawodniczek z całej Polski,a nawet z Czech. Mimo trudnych warunków atmosferycznych (deszcz oraz trochę dokuczająca temperatura) bieg ukończyli wszyscy, którzy szczęśliwie osiągnęli metę. Wójt Gminy Węgierska Górka, Ośrodek Promocji Gminy Węgierska Górka składają serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w organizacji tej mającej już kilku letnią tradycję imprezy.
 

Numer startowy Nazwisko i Imię Miejscowość Miejsce

Oto wyniki:

Kategoria: PRZEDSZKOLE Dziewczyny
90 SOBEL ALEKSANDRA CIĘCINA I

133 MAJDAK DARIA CIĘCINA II

Kategoria: PRZEDSZKOLE Chłopcy 
180 RUSEK PIOTR CIĘCINA 20,11 I

Kategoria: Dziewczyny I-II klasa Szkoły Podstawowe
52 BIEGUN ANNA CIĘCINA 20.38 I

Kategoria: Chłopcy I-II klasa Szkoły Podstawowe
78 MAJDAK NIKODEM CIĘCINA 17,02 I

154 BURIAN DAMIAN WISŁA 22,03 II

Kategoria: Dziewczyny III-IV klasa Szkoły Podstawowe
98 ZAWADA WIOLETTA CIĘCINA 16,10 I

161 ŚLIWA ALEKSANDRA CIĘCINA 16,12 II

68 BIEGUN EWA CIĘCINA 20,19 III

Kategoria: Chłopcy III-IV klasa Szkoły Podstawowe
182 SOBEL MATEUSZ CIĘCINA 13,07 I

177 SZOTKOWSKI ANDRZEJ JABLUNKOV 13,30 II

196  FICOŃ SEBASTIAN ŻABNICA 15,44 III

140 STETTNER MIŁOSZ BB 16,58 IV

Kategoria: Dziewczyny V-VI klasa Szkoły Podstawowe
176 SZATKOWSKA GABRIELA JABLUNKOV 13,28 I

61 RADECKA WIOLETA ŻABNICA 17,55 II

82 RADECKA MONIKA CIĘCINA 17,57 III

Kategoria: Chłopcy V-VI klasa Szkoły Podstawowe
191 GAWRON MACIEJ RADZIECHOWY 12,25 I

137 STETTNER JAKUB BB 13,11 II

112 RUSEK GRZEGORZ CIĘCINA 13,41 III

125 BIEGUN KRZYSZTOF CIĘCINA 16,30 IV

Kategoria: Dziewczyny Gimnazjum
104 BIELECKA DOMINIKA WODZISŁAW 13,43 I

107 DZIERGAS JOANNA ŻYWIEC 14,01 II

195 KUŚNIERZ KAROLINA CISIEC 15,00 III

75 BIEGUN SABINA CIĘCINA 17,59 IV

70 BIEGUN KAROLINA CIĘCINA 19,06 V

Kategoria: Chłopcy Gimnazjum
143 DURKALEC MARCIN CZECHOWICE 09,09 I

160 JARCO DOMINIK PIETRZYKOWICE 10,10 II

141 KUPCZAK ARKADIUSZ CIĘCINA 10,52 III

83 CIUBEREK SZYMON WODZISŁAW 11,28 IV

95 GAWRON JAKUB RADZIECHOWY 12,33 V

94 BEDNARZ BARTŁOMIEJ ŻABNICA 12,43 VI

192 PAWLUS GRZEGORZ PIETRZYKOWICE 14,04 VII

73 KUŚNIERZ MACIEJ CISIEC 14,23 VIII

101 MAJDAK PATRYK CIĘCINA 15,37 IX

Kategoria: Dziewczyny – Szkoły Średnie
47  BIEGUN KATARZYNA CIĘCINA17,08 I

77 BIEGUN BEATA CIĘCINA17,31 II

Kategoria: Mężczyźni – Szkoły Średnie
76 KLISZ PAWEŁ BB 10,00 I

130 BŁASZCZYK PIOTR WODZISŁAW 11,59 II

164 ZAWADA PAWEŁ CIĘCINA 13,01 III

Kategoria: Kobiety 20-34 lata
109 WROŃSKA BEATA  JASŁO 12,06 I

35 BIELIŃSKA MONIKA PYSZOWICE 13,25 II

146 SZATKOWSKA LUCIE JABLUNKOV 13,30 III

175 GOŁEK DIANA LUBLINIEC 13,57 IV

Kategoria: Kobiety 35 lat i powyżej
174  DZIERGAS BOGUSŁAWA ŻYWIEC 15,57 I

87 ŻMUDZKA GRAŻYNA GDAŃSK 17,44 II

139 BIEGUN JOLANTA CIĘCINA 26,34 III

Kategoria: Mężczyźni 20-29 lat
199 KLISZ TOMASZ BB 09,25 I

159 HANIACZYK JANUSZ BRZEGI 10,03 II

89 KRĘŻELOK RAFAŁ ISTEBNA 10,04 III

128 ŻUR MACIEJ CIĘCINA 10,15 IV

71 MAJDAK GABRIEL CIECINA 11,45 V

51 WOJTYŁA SZYMON BIERNA 11,62 VI

166 BIELIŃSKI ARTUR PYSZOWICE 13,23 VII

193 STASIK JAUSZ BRZEGI 13,54 VIII

148 BIEGUN PIOTR CIĘCINA 14,44 IX

Kategoria: Mężczyźni 30-39 lat
169 MICHAŁOWSKI JAN KRAKÓW 09,40 I

178 GRYCMAN KAZIMIERZ CZECHOWICE 10,04 II

67 MAŚLANKA TOMASZ BYTOM 10,18 III

167 PIETRASZKO TOMASZ ŻYWIEC 11,31 IV

165 MARTYSZKO KRZYSZTOF RUMIA 11,47 V

168 KUBIK ARKADIUSZ LUBOMIA 12,02 VI

179 BRUZDA ADAM OŚWIĘCIM 12,03 VII

123 SKORUPA KRZYSZTOF GOŁKOWICE 17,59 VIII

Kategoria: Mężczyźni 40-49 lat
99 DZIERGAS MIROSŁAW ŻYWIEC 10,02 I

117 ŻEBROWSKI PIOTR WEJHEROWO 10,06 II

65 KUPCZAK TADEUSZ BRZUŚNIK 11,51 III

58 KALETA JAN CIĘCINA 11,70 IV

97 MILOTA MACIEJ BB 13,34 V

120 BIEGUN HENRYK CIĘCINA 15,20 VI

Kategoria: Mężczyźni 50-59 lat
84 SZNAPKA EUGENIUSZ ŚWIĘTOCHŁOWICE 11,20 I

81 PAJĄK TADEUSZ ŚWIĘTOCHŁOWICE 12,01 II

93 MOTYKA TADEUSZ CISIEC 12,02 III

152 POŚPIECH KAROL SYRYNIA 12,03 IV

53 SKOMOROWSKI STANISŁAW RYBNIK 12,04 V

144 FIGURA ANDRZEJ CIĘCINA 12,05 VI

190 STOLARCZYK STANISŁAW CIĘCINA 13,59 VII

156 FICOŃ JAN LIPOWA 15,20 VIII


Facebook