Prowadzimy ośrodek przez cały rok. Zapraszamy szczególnie młodzież na obozy sportowe ale również całe rodziny na wspaniały wypoczynek. Pyszna domowa kuchnia niewątpliwie jest naszym atutem. Co sprawia, że jest wyjątkowa? Otóż to właśnie właściciele przygotowują posiłki dla turystów dlatego cechują się one wysoką jakością i są starannie wykonywane ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. Wieloletnie doświadczenie właścicieli pozwoliło dopasować menu do wysokich wymagań klientów.

Do dyspozycji klienta jest parking, plac zabaw, pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej , boisko trawiaste, hockey do gry na trawie. Dwie wiaty na grilla i inne biesiady. W pobliżu Minerwy  znajdują się boiska do piłki nożnej, koszykówki, tenisa ziemnego, basen kryty oraz basen odkryty czynny przez całe wakacje.

Posiadamy 60 miejsc noclegowych – wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, dwie świetlice, stołówkę na 70 miejsc, kuchenkę do dyspozycji gości, stół tenisowy, bilard, air hockey.

Malownicze położenie na skraju żywieckiego Parku Krajobrazowego, nad sama rzeka Soła zachęca do przyjazdu turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Na amatorów pieszych wędrówek czekają szklaki turystyczne m.in. na Barania Górę, Hale Boraczą, Rysiankę, Romankę itd. W odległości 2-5 km liczne wyciągi narciarskie. Możliwość wynajęcia nowo wybudowanej Hali Widowiskowo Sportowej o wymiarach 50,2 na 33,8 na 14,5 metrów (oddalonej o 300 m od naszych ośrodków) oraz sali sportowej w pobliskim gimnazjum i nowo wybudowanej bieżni lekkoatletycznej przy stadionie sportowym. 

Oferujemy pomoc przy organizowaniu wycieczek takich jak: Pętla Beskidzka, Jezioro żywieckie, Elektrownia Szczytowo-Pompowa na Górze Żar.
Piesze do Muzeum Regionalnego, do Fortów Obronnych – zabytki II Wojny Światowej.

Gwarantujemy całodzienne – smaczne i niedrogie wyżywienie oraz dobry wypoczynek i miła obsługę.


Od wielu lat współpracujemy w Kadra Wojewódzka Siatkówki, Szermierki oraz Piłki Nożnej, a zadowoleni klienci wracają do nas co roku.


Zapraszamy!