Zadzwoń do nas

Dziś jest czwartek 25 lipca 2024 imieniny: Jakub, Krzysztof, Walentyna
Agroturystyka - Halina Pietrasina
Cisiec ul .Trakt Cesarski 107 34-350 Węgierska Górka
tel. (33) 864-27-80
http://www.agrowilla.com

Obiekt wyróżniony decyzją klientów - umieszczony w przewodniku po Polsce

Jeżeli pragniesz wypoczynku w spokoju i ciszy, w kontakcie z przyrodą, a także na sportowi - Zapraszamy!

Miejsce zakwalifikowane pozytywnie - odbywały się warsztaty bioenergoterapeutyczne. Możliwość kontaktu z przedstawicielami zajmującymi się akupunkturą, poradami zielarskimi, wstawianiem kręgów.

Pensjonat położony w Ciscu Małym między Węgierską Górką a Milówką przy drodze Trakt Cesarski równoległej do drogi głównej Żywiec - Zwardoń po drugiej stronie rzeki Soła. Ośrodek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w ładnej spokojnej okolicy u podnóża Małej Baraniej. Z jej szczytu mamy piękną panoramę na pasmo i szczyt Baraniej Góry, w kotlinie takie miejscowości jak: Kamesznica Złatna, Kamesznica Górna, Laliki, Szare, Milówka, Rajcza, Prusów, Żabnica, Węgierska Górka z całym pasmem gór i szczytów.

Można bepośrednio wyjść na szczyt Małej Baraniej 1godz., Baraniej Góry 3 - 4,5 godz. oraz na nowo otwart Szlak Papieski.

W całej okolicy znajdują się idealne warunki do uprawiania kolarstwa górskiego. Natomiast w rzece Sole można się kąpać i wędkować.

Zimą idealne warunki do saneczkowania i narciarstwa początkowego, organizujemy kuligi.
W Kamesznicy znajduje się wyciąg narciarski (4km) oświetlony z armatkami śnieżnymi, ratrakiem i parkingiem. Inne wyciągi są w Żabnicy (4km) oraz w Zwrdoniu (15km) lub na Słowacji ok. 18km.
Szczególnie polecamy "Małą Pętle Beskidzką" około 100km. Wyjeżdżamy z Cisca do Milówki 2km z tąd pochodzą bracia Golcowie, Koniakowa, Istebnej 20km jest to znane centrum koronczarstwa (przepiękne widoki na Beskidy). Udajemy się do Wisły 40km jest to rodzinne miasto Adama Małysza, następnie wspinamy się na Przełęcz Salmopolską i zjeżdżamy do Szczyrku 55km - wyciąg krzesełkowy na Szyndzielnię, znane centrum sportów narciarskich. Wracamy przez Żywiec, miasto powiatowe słynne z Browarów Żywieckich, w którym otwarto muzeum browarnictwa z kapsułą czasu.Pięknego parku z IXXw, oraz kompleksu zamków oraz Jeziora Żywieckiego.

Jak daleko od nas:

Zakopane 100km, Kraków 100km, Oświęcim 70km, Andrychów 60km, Kalwaria Zebrzydowska 80km, Bielsko-Biała 40km, Katowice 100km.

Przejście graniczne ze Słowacją w Glince 20km oraz w Zwardoniu 22km, z Czechami w Jasnowicach 30km, na terenie Słowacji są termalne źródła 45km, oraz Mała Watra 60km.

WYPOSAŻENIE

Dysponujemy ładnym 15 arowym ogrodem z własnym boiskiem do piłki siatkowej, mini boiskiem do piłki nożnej, kosz do koszykówki, placem zabaw dla dzieci z huśtawkami, domek ze zjeżdżalnią. Do dyspozycji gości zadaszona wiata z miejscem na ognisko, murowany grill zadaszony z komorą do wędzęnia. Mini siłownia, stół do tenisa oraz wypożyczamy rowery górskie. Posiadamy sale kominkową, oraz taneczna z profesjonalnym nagłośnieniem. Jedna z nich przeznaczona jest do tańca, posiadamy profesjonalne nagłośnienie. Dysponujemy parkingiem przed budynkiem, oraz wewnątrz posesji. Najbliższy sklep spożywczy z podstawowymi artykułami 30m

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

* wczasy całoroczne,
* pobyty sobotnio - niedzielne,
* organizujemy ogniska z grilem, kuligii, możliwość zwiedzania muzeum regionalnego u Pana Talika,
* organizujemy zabawy Sylwestrowe, Andrzejki dla grup około 25 osobowych,
* kameralne imprezy okolicznościowe, menu do uzgodnienia(swojskie wyroby wędliniarskie),
* wycieczki, dla których mamy zniżki.

BAZA NOCLEGOWA

Budynek docieplony z zewnątrz w 2004r. Dysponujemy trzema studiami dwupokojowymi o powierzchni 45m2. Każde składa się z dużego pokoju, ora mniejszego z aneksem kuchennym, łazienka, wc, korytarzyk. Jedno znajduje się na parterze, dwa pozostałe na poddaszu. W studiach na piętrze każdy pokoik ma osobne wejście z własnego korytarza. Dodatkowo w jednym wariancie jest balkon, oraz druga niezależna łazienka.
Na parterze jest również niezależny pokój z łazienką, aneksem kuchennym, osobnym wejściem do ogrodu 50zł.

Ceny

3 osob. 75zł
4 osob. 95zł
5 osob. 110zł
Ceny za studia w zależności od ilości osób.
Obiadokolacja 13zł.

ZASADY REZERWACJI:

 • Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie telefonicznie.. 
 • Po ustaleniu terminu prosimy o przesłanie zaliczki na numer konta
  88 1060 0076 0000 3000 0055 3477 na nazwisko : 
  Marian Pietrasina 
  Cisiec 
  ul. Trakt Cesarski 107 
  34-350 Węgierska Górka 
 • lub przekazem pocztowym na podany adres. 

Zapraszamy www.agrowilla.com

Facebook